Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

11899 Her An Yanınızda

| 11899 Numara Sorgula, Bilinmeyen Numaralar, İsimden Numara Sorgula, Numara Sorgulama Servisi, Numaradan İsim Sorgula | 24 Nisan 2018

Her an yanınızda olan bir numarayı hiç duydunuz mu? Kafanızın karıştığı an tüm ihtiyaçlara cevap  verecek tek telefon numarası. Uygulama ve rehberle uğraşmadan tüm sorularınıza cevap verecek. 118’li hatlardan olan 11899 numarası ile tüm operatörlerden dakikası çok uyguna aradığını bulabilirsin. Telefon rehberinde olmayan arkadaşlarını yada seni arayanı merak ettiğin an bir telefonla ulaşabilirsin. 11899 en yeni bilinmeyen numara uygulaması olup tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek özellikte donatılmıştır.

Yolda kaldığınız an en yakın taksi telefonu, hastalandığınız an en yakın hastane ve eczane gibi pek çok soruna çözüm üretiyoruz. Hem sabit hatlardan hem de GSM operatörlerinden aranabilen bilinmeyen numaralar servisinde hayatınıza çözüm üretelim. Arkadaşlarınızı mı özlediniz? Yıllardır görüşmediğiniz dostlarınızı ayağınıza getirelim. Bir telefon sohbetiyle bilmediğiniz kimse kalmasın. İsimden numara bulma ve numaradan isim bulma opsiyonlarıyla Türkiye’nin her derde deva numaralarını kullanmanın ayrıcalığını yaşayın. Sizlere eşlik edecek operatörümüze sorununuzu anlattığınız an kısa sürede istediğinizi gerçekleştirecektir. Kazandıran numaralar ile lotonuzu kontrol edin dava sonucunuzu öğrenin ve araştırın.

Tüm özellikleri bünyesinde barındıran başka numara yok. 118’lerin son nesil numarasıyla tüm eski bildiklerinizi unutacaksınız. İnternete bakma gereği duymadan pratik çözümler üreten arayan kim hattıyla alışkanlıklarınızı değiştiriyoruz. Kendinizi şanslı hissetmeye hazır mısınız? Üyelik yada abonelik gerekmeden tamamen yurt içi uygulaması olan 11899 ile aklınızda soru işareti kalmasın. Kendinizi mobil dünyanın merkezinde bulun. Fikir vermekle kalmıyor çözüm üretiyoruz.

Ülkenin en çok bilinen numarasını hiç unutmayacaksınız. En ufak ihtiyacınızda yanınızdayız. Vodafone numara sorgulama servisimiz ile özel GSM servislerinin numaralarını da öğrenebilirsiniz. Yalnız değilsiniz, çözüm ortağınız olarak Türkiye’nin neresinde olursanız olun kazanmaya devam edeceksiniz. Hazır mısınız? Tek yapmanız gereken numarayı tuşlamak ve bağlanmak. Aylık konuştuğunuz kadar ücretlendirilir. Ek fatura yansımaz. Güvenilirdir. Konuşmalarınız güvenliğiniz açısından kaydedilir. Arama kaydı tutulmaz. Ülke genelinden erişim vardır. Türkçe diliyle konuşabilirsiniz.

 

Leave a Reply